Хімія 10 клас Буринська 2010

Хімія: підр. для 10-го класу (профільний рівень)

Хімія 10 клас Буринська

Видавництво: Київ: Педагогічна думка рік

ISBN: 978-966-644-160-0

Завантажити

Ми раді вітати вас із успішним закінченням основної школи та переходом до старшої! Скоріш за все, ви вже визначили пріоритетний напрям свого подальшого навчання та власне ставлення до хімії, як навчальної дисципліни.

Якщо ви бажаєте у майбутньому обрати таку професію, яка буде тісно пов'язана із практичним використанням хімічних знань, наприклад, біолого-хімічного, хіміко-технологічного чи агрохімічного профілю, то даний підручник був створений спеціально для вас. Він розповідає про особливості хімічних елементів та їх сполук на профільному рівні навчання. Однак при цьому у якості фундаменту беруться загальнотеоретичні знання, що були отримані у минулих класах.

Але слід пам'ятати, що цих знань недостатньо для того, щоб більше дізнатися про властивості хімічних елементів та їх сполук, розуміти й пояснювати залежності між складом, внутрішньою будовою, хімічними властивостями, застосуванням та способами добування усіх важливих речовин. Саме тому навчальний курс хімії для десятого класу починається з детального повторення основної теоретичної інформації минулих класів, їх суть стає більш змістовною, а обсяги більш розвернутими.

Читати підручник Хімія 10 клас Буринська онлайн