Українська мова 10 клас Глазова 2010

Українська мова: підручн. для 10 класу (академічний рів.)

Українська мова 10 клас Глазова

Видавництво: Київ, Зодіак-ЕКО рік

ISBN: 978-966-7090-73-9

Нова програма 2018.

Завантажити

Дорогі десятикласники!

Ми щиро вітаємо вас із початком нового навчального року! Нам дуже приємно, що ви обрали для себе академічний рівень, як рівень засвоєння літературних знань. Саме завдяки обсягу отриманих вами літературних знань та умінь ви цілком підготуєтесь до подальшого навчання у ВНЗ. Тобто ви свідомо обрали своїм життєвим шляхом шлях здобуття вищої освіти.

Тільки маючи доскональні мовні знання людина може зосереджувати свої думки, користуватися суворою логікою, приводити філософські аргументи, керуватися витонченим естетичним смаком, поетичним чуттям та високими духовними принципами. Рівень мовленнєвого розвитку людини відкриває її культурну, освітню та інтелігентну компетентність.

У десятому класі ви будете вивчати життєву стилістику та особливу мовну культуру. Під час засвоєння літературних норм ви дізнаєтеся, як потрібно обирати, вимовляти, писати, змінювати та об'єднувати слова у змістовні словосполучення. Під час повторення стилістичних основ ви будете користуватися скарбницею синонімічних образів, навчитеся уникати недоречних запозичених слів і добирати найточніші та найвиразніші словосполучення для вираження своїх думок. Завдяки такому близькому знайомству із мовленнєвою культурою ви зможете не тільки правильно, а й майстерно використовувати прекрасні українські мовні засоби у повсякденному житті.

Читати підручник Українська мова 10 клас Глазова онлайн