Історія України 10 клас Кульчицький 2010

Історія України: підруч. для десятого кл. (рів. стандарту, академ. рівень)

Історія України 10 клас Кульчицький

Видавництво: Київ, Генеза рік

ISBN: 978-966-11-0016-8

Завантажити

Дорогі десятикласники!

Ви тримаєте у руках новий підручник з історії України, що присвячений одній із найцікавіших та найважливіших діб нового часу (з 1900 до 1921 року).

На початку двадцятого століття українська нація не мала власного суверенітету, але після Першої світової війни та революції 1917-1918 років положення речей почало поступово змінюватися. Після розпаду Російської та Австро-Угорської імперій на українській землі почався період героїчної доби та національної революції, які заклали міцний фундамент майбутнім Українській та Західноукраїнській народним республікам, що через деякий час об'єдналися в окрему незалежну демократичну Україну. В результаті нація, існування якої здавалось неможливим, і мова, що довгий час була заборонена стали окремими та законними на історичній українській землі.

Ви маєте чудову нагоду навчатися під час глобалізації суспільства та формування його нового інформаційного формату. Завдяки широкій доступності наукової літератури, аудіо засобів та Інтернет-ресурсів кожен бажаючий має незалежний доступ до різноманітної та різнобічної інформації. Завдяки таким можливостям людина може самостійно сформувати власну точку зору, що заснована на національних цінностях, життєвому досвіді та сімейних традиціях.

Читати підручник Історія України 10 клас Кульчицький онлайн