Географія 10 клас Пестушко 2010

Географія: підручн. для 10-х класів (рів. стандарту, академічн. рівень)

Географія 10 клас Пестушко

Видавництво: Київ, Генеза рік

ISBN: 978-966-11-0017-5

Нова програма 2018.

Завантажити

Дорогий друже!

Вітаємо тебе із початком нового навчального року! Безсумнівно, за ці літні канікули ти дуже подорослішав, а коло твоїх інтересів розширилося та поглибшало. Але разом із тобою виріс і навколишній світ, зокрема світ географічних знань та відкриттів.

Відкривши цей підручник ти побачиш, що він наповнений справжніми дорослими проблемами про сумне положення речей у світі. Замість захоплюючих описів природи ти читатимеш аналітичну звітність, заміть чудових прогулянок будеш вивчати статистичну ситуацію, а прекрасні враження від краси нашої планети зміняться занепокоєнням та турботою про їх збереження.

Не секрет, що життя та реальність дорослих помітно відрізняються від фантазій та ілюзій дітей. Ви ступаєте на шлях дорослого життя, тому цей підручник також відрізняється від своїх попередників середньої школи. І різниця не лише у "страшній" назві - "Економічна та соціальна географія світу". Суть у тому, що завдяки цьому курсу ви завжди зможете тримати руку на пульсі найголовніших проблем людства - економічного, наукового та глобального характеру.

Читати підручник Географія 10 клас Пестушко онлайн