Всесвітня історія 10 клас Ладиченко 2010

Всесвітня історія: підручн. для 10-го класу (профільний рівень)

Всесвітня історія 10 клас Ладиченко

Видавництво: Київ, Генеза рік

ISBN: 978-966-11-0002-1

Завантажити

Перед вами знаходиться підручник із всесвітньої історії для десятого класу, що охоплює унікальний проміжок часу розвитку цивілізації - від 1900-х до 1920-х років. У цьому навчальному році ви дізнаєтеся про основні тенденції розвитку європейських, американських, азіатських та африканських країн у завершальний період формування індустріального суспільства, з жахливими наслідками Першої світової війни 1914 року, останньою європейською кризою після Революції, російською Жовтневою революцією 1917 року та становленням новітньої системи міжнародних відносин після завершення військових дій.

На початку ХХ століття відбулися суттєві територіально-державні зміни, які відобразилися у першу чергу на великих державах та їх колоніях. Через ряд соціально-економічних чинників значно зросла національна свідомість суспільства, яка неймовірно вплинула на могутні у минулому світові імперії. Через світову війну багатонаціональні держави зазнали краху, а самостійні тепер європейські народи Сходу стали на важкий шлях державотворення.

Основним завданням підручника є знайомство із найголовнішими та найважливішими історичними подіями світового суспільства початку ХХ століття. Але пам'ятайте, що будь-яка інформація буде приносити користь лише у разі її глибокого аналізу та формування та вираження власної точки зору на події, що відбуваються, яке засноване на певних аргументах.

Читати підручник Всесвітня історія 10 клас Ладиченко онлайн