Здоров'я, безпека та добробут 6 клас Шиян 2023

Здоров'я, безпека та добробут: підручник інтегрованого курсу для 6-го класу ЗЗСО

Zdorovya 6 klas Shyian 2023

Автор: Шиян , Волощенко , Дяків , Козак , Седоченко

Видавництво: Світич, 2023

Предмет: Здоров’я

ISBN: 978-966-8506-47-5

"Здоров'я, безпека та добробут" - підручник для 6 класу, який допоможе учням зрозуміти, як дбати про своє здоров'я та безпеку. Книга містить багато корисної інформації, яка допоможе школярам розвивати свої фізичні та розумові навички, уникати небезпеки та піклуватися про своє добробут. Підручник пропонує різні теми, такі як здоровий спосіб життя, основи гігієни, безпека вдома та на вулиці, а також профілактика та лікування захворювань. Крім того, книга містить багато ілюстрацій, які допоможуть учням краще зрозуміти теми. Цей підручник - необхідний посібник для кожного школяра, який бажає дізнатися більше про своє здоров'я та безпеку."