Українська мова 5 клас Літвінова 2022

Українська мова: підручн. для 5-го кл.

Ukrainska mova 5 klas Litvinova 2022

Автор: Літвінова

Видавництво: «Ранок», 2022

Предмет: Українська мова

ISBN: 978-617-09-7920-9

Підручник пропонує доступну теорію та цікаві вправи на основі текстів різних стилів і жанрів, щоб допомогти учням збагатити свої знання про мову та вдосконалити навички спілкування. У підручнику також є завдання, які допоможуть розкрити таланти учнів та створити україномовне середовище в житті кожного учня. Таким чином, учні зможуть вивчати мову на основі цікавих тем, таких як щастя, хобі, спорт, екологія, цінність часу, етикет і т.д. Крім того, у підручнику є інтернет-підтримка, де учні можуть дізнатися більше про пропонований матеріал через QR-коди. Підручник «Українська мова» для 5 класу Літвінової містить п'ять розділів, кожен з яких має різні типи завдань, такі як спостереження, актуалізація, робота в групах, словничок незнайомих слів, вправа з аудіосупроводом, завдання на вибір тощо.

Читати підручник Українська мова 5 клас Літвінова 2022 онлайн