Здоров'я, безпека та добробут 5 клас Воронцова 2022

Здоров'я, безпека та добробут: підручник інтегрованого курсу для 5 кл.

Zdorovia 5 klas Varontsova 2022

Автор: Воронцова , Пономаренко , Лаврентьєва , Хомич

Видавництво: Алатон, 2022

Предмет: Здоров’я

ISBN: 978-617-7834-10-5

Здоров'я - важлива складова для навчання, творчої діяльності, реалізації мрій. Це свого роду той золотий запас, який необхідно берегти і примножувати. Проте, на жаль, багато хто необдумано його розтрачує. Приміром, недоліком сну, поганим харчуванням. І тільки коли погіршується здоров'я, починають дослухатися до рекомендацій лікарів. У сучасному світі шириться масовий рух за ведення здорового способу життя. Загальне життєве правило - регулярне медичне обстеження, заняття спортом, правильне харчування, неприйняття всього, що шкодить здоров'ю. Тепер це вважається престижним і навіть модним, цього навчають у школі. Тож ви розпочинаєте вивчати новий предмет - "Здоров'я, безпека і благополуччя". Для того, щоб ви відчували себе впевнено, розробимо певні правила, яких ви будете дотримуватися на цих заняттях.

Читати підручник Здоров'я, безпека та добробут 5 клас Воронцова 2022 онлайн