Новогрецька мова 5 клас Добра 2022

Видавництво: Букрек, 2022

Предмет: Мови нац. меншин

ISBN: 978-966-997-112-8

Книга "Новогрецька мова" для учнів 5 класу, видана в 2022 році, є досконалим посібником для вивчення мови Греції. У книзі містяться чіткі та доступні пояснення граматики, вимови та лексики грецької мови. Багато прикладів та ілюстрацій допомагають учням зрозуміти матеріал та оволодіти навичками читання, письма та мовлення. Підручник також містить багато цікавих тем про культуру та традиції Греції, що сприяє більш повному усвідомленню мови та менталітету греків. Багатий вибір вправ та завдань допоможуть учням закріпити знання та практично застосовувати їх у мовленні. Книга є незамінним джерелом для всіх, хто цікавиться грецькою мовою та культурою, і бажає оволодіти її з легкістю та задоволенням.

Читати підручник Новогрецька мова 5 клас Добра 2022 онлайн