Трудове навчання для дівчат 6 клас Сидоренко 2014

Трудове навчання (для дівчат): підручник для 6-го класу

Трудове навчання для дівчат 6 клас Сидоренко

Видавництво: Харків, Сиция рік

ISBN: 978-966-2542-59-2

Завантажити

Впевнені, що тобі було цікаво відчинити цей посібник. Навчання в 5 класі допомогло засвоїти мистецтво аплікації, та знаходишся в передчутті нових здобутків на уроках трудового навчання.

Та в 6 класі ти матимеш змогу відкрити для себе нескінченно багатий світ вишивки, і вана, можливо, займе значне місце у твоєму житті. Щоб вишивки, які відтворюються твоїми руками, стали не повторними творами мистецтва, потрібно завжди удосконалювати свої навички. А це в свою чергу допоможе підняти настрій тобі та тим для кого ти робиш вишивку.

Якщо ти будеш використовувати інформацію цього підручника, яка стосується харчування, то вона допоможе тобі підтримувати здоров'я, красу, та додасть тобі гарного настрою та стрункого стану. Використовуючи знання про тонкощі догляду за власним волоссям, ти навчишся самостійно підтримувати блиск та його охайність і воно обов'язково стане окрасою твоєю зовнішності. Ще для тебе відкриються нові секрети підтримки свого житла у порядку та чистоті. Ці отримані тобою знання допоможуть тобі зробити своє життя затишним, красивим та якісним.

Читати підручник Трудове навчання 6 клас Сидоренко онлайн