Математика 4 клас Оляницька 2021 ч.1

Матем.: підр. для 4-го класу (частина 1)

matematyka 4 klas olianytska 2021 1

Автор: Оляницька

Видавництво: "Грамота", 2021

Предмет: Математика

ISBN: 978-966-349-852-2

Новий навчальний рік розпочався, а разом з ним і нова подорож у світ математики для четвертокласників. У цьому році діти опанують лічбу та порівняння чисел в межах мільйона, а також арифметичні дії з багатоцифровими числами та геометричні фігури та їхні властивості. Вони вдосконалять свої вміння додавати, віднімати, множити та ділити, обчислювати математичні вирази, розв'язувати сюжетні задачі та виконувати дії за певним алгоритмом. Важливо звернути увагу на матеріал рубрики "Запам'ятай!", де ви знайдете найважливіші правила, закони та алгоритми, які необхідно запам'ятати та використовувати. Підручник з математики для 4 класу авторства Оляницька дозволить дітям навчатися з задоволенням та наполегливо працювати, щоб успішно подолати нові виклики математичної науки.

Читати підручник Математика 4 клас Оляницька 2021 ч.1 онлайн (частина 2)