Англійська мова 6 клас Калініна 2014

Англійська мова для спец. шкіл з поглибленим вивченням англ. мови: підручник для 6 класу

Англійська мова 6 клас Калініна

Видавництво: Київ, Генеза рік

ISBN: 978-966-11-0430-2

Завантажити Відповіді

Перед очима ти маєш посібник з англійської мови. Він має у своєму складі сім частин — Units. Кожна частина — має окрему тематику, приміром “Життя у школі” чи “Друзі”. Щоб користування книгою було більш зручним, кожен розділ поділено на п'ять частин, зважаючи на те, про що точно йдеться.

Щоб розпочати роботу над розділом (підрозділом), необхідно згадати раніше вивчений громатико-лексичний матеріал. Зразок висловлювання наведений у розділі “Conversation Warm-up”.

Розділ “Pronunciation Warm-up” навчить вас “спілкуватися, як англієць”. Для покращення відтінку та вимови у ньому приведені співомовки, поезії та скоромовки.

Ти зможеш знайти нових друзів з розмаїтних країн Австралії, Великої Британії та США, які тобі допоможуть у спілкуванні англійською мовою, та допоможуть пізнати їхні традиції та порівняти їх зі своїми. Попутники матимуть нагоду ознайомити тебе з видатними місцями та звичаями святкування у їхніх країнах. Ця подорож надасть тобі змогу осягти світ широко розплющеними очима , а також покращити свою англійську, та довести своє вміння говорити англійською мовою до міжнародного рівня спілкування.

Читати підручник Англійська мова Калініна 6 клас онлайн