Світова література 5 клас Ніколенко 2013

Світова література: підручник для 5-го класу

Світова література 5 клас Ніколенко

Видавництво: Київ, Грамота рік

ISBN: 978-966-349-400-5

Завантажити

Перед тобою відкрилася грандіозна можливість народитися, жити й навчатися у ХХІ столітті. Сотні років назад багато людей про це мріяли і виражали такі бажання у книгах, фільмах та спектаклях. Наш час став новою епохою — епохою технологій, науки і відкриттів. А як ти використаєш свою юність? Чи будеш відкривати для себе цей величезний сучасний світ?

Сьогодні, як ніколи раніше дуже легко здійснювати подорожі, навіть кругосвітні. Адже за раховані години можна опинитися в іншому коточку планети, просто читаючи газету та сидячи у літаку. Люди потрапляють у іншу країну і з легкістю спілкуються один з одним, а глобальна павутина Інтернету взагалі стирає межі між кордонами, мовами і культурами, об'єднуючи людство у єдину сім'ю. Ти можеш дружити як із китайцем, так із американцем одночасно, знаходячись в Україні. Новини поширюються із швидкістю світла із одного краю Землі до іншого.

Чи знайдеш ти своє місце у нашому великому світі і чи реалізуєш себе? Якщо бажаєш цього, то перш за все необхідно оволодіти світовою інформацією і мистецтвом слова. Саме в цьму полягає головна мете наших занять. Тож будь уважним і хай тобі щастить!

Читати підручник Світова література 5 клас Ніколенко онлайн