Німецька мова 5 клас Сотникова 2013 5-й рік

Німецька мова (п'ятий рік навчання): підруч. для 5-го класу

Німецька мова 5 клас Сотникова Гоголєва

Видавництво: Харків, Ранок рік

ISBN: 978-617-09-1138-4

Завантажити

Видання 2022

У початкових класах ти вирушив у цікаву та захоплюючу подорож до країни німецької мови, у якій розширяв свій кругозір та коло знань. А у цьому році тобі, напевне, дуже сподобається продовжувати вивчення цієї популярної мови, адже нею люди розмовляють майже у всій Європі. А якщо ти будеш старанно навчатися, то зможеш знайти вірних друзів із багатьох країн і вільно з ними спілкуватися.

Але ти будеш навчатися не один. Разом з тобою завжди будуть головні персонажі цього підручника, з якими ти потоваришував у минулих роках. Вони розповідатимуть про життя за кордоном, його особливості та цікаві сторони.

Ми щиро сподіваємося, що ти добре запам'ятаєш матеріал, засвоєний на наших уроках. Вправи й завдання цього підручника спрямовані не лише на опанування німецькою, а й на розвиток логічного мислення, саме тому книга містить достатню кількість віршів, пісень, оповідань та приказок, а працюючи над проектами, ти розвиватимеш свої творчі таланти. Авжеж, не обійтись і без практичних вправ з читання, письма та мовлення, саме тому вони посідають значне місце серед запропонованого матеріалу.

Тож бажаємо успіхів тобі у цьому цікавому та захоплюючому вивченні німецької мови разом із нашим підручником! Хай щастить!

Читати підручник Німецька мова 5 клас Сотникова Гоголєва онлайн