Хімія 11 клас Величко 2013

Хімія: підручник для 11 класу (профільний рівень)

Хімія 11 клас Величко

Видавництво: Київ: Школяр рік

ISBN: 978-966-1650-35-9

Завантажити

В 11-му класі на вас чекатиме продовження вивчення курсу хімії, в тому числі – органічної, й узагальнення набутих знань зі всього курсу загалом.

Вам вже відомо, що сполуки різних хімічних елементів включають окрему групу утворених Карбоном органічних сполук. Найважливіші з них вже знайомі вам з курсу хімії попередніх класів, а вивчити докладніше органічні речовини у всій їх різноманітності ви зможете з окремого розділу органічної хімії. Сторінки цього підручника відкриють багато нового, невідомого досі про синтетичні та природні сполуки, з котрих виготовляється ваш одяг, котрі вживаються в їжу, котрі лікують та обігрівають вас, і з котрих, врешті-решт, побудований ваш власний організм.

Змісти тем та параграфів міцно взаємопов’язані між собою. Вам лише знадобиться втямити суть органічної хімії – й тоді вам вдасться засвоїти навіть найскладніший матеріал програми. А розуміння залежності окремих властивостей деяких органічних речовин від їх власної будови надасть вам змогу не тільки пояснити ці властивості, але й передбачити їх.

Читати підручник Хімія 11 клас Величко онлайн