Історія України 8 клас Бурнейко 2016

Видавництво: Астон, 2016

Предмет: Історія України

ISBN: 978-966-308-656-9

Згідно з діючою програмою з історії України матеріал розміщений в підручнику для 8-го класу з Історії України Бурнейко розкриває період життя нашої країни між XVI та XVIII століттями.

Навчальний посібник побудований таким чином аби толерантно висвітлювати міжконфесійні та міжетнічні стосунки із історії нашої країни. Зважаючи на специфіку теми авторський матеріал підкріплюється уривками з історичних джерел, цитатами фахівців у галузі дослідження минулих епох, ілюстраціями та картами відповідних подій. Завдяки групуванню та способу викладення матеріалів, а також підбору методичного апарату цей підручник є різнорівневим та передбачає, що матеріал котрий вивчається може закріплюватись поетапно. Це зроблено для того аби зробити комунікації учнів та викладача під час класних занять, а також зробити самостійне опрацювання навчальних матеріалів школярами більш ефективним. Сприймаючи та усвідомлюючи основні знання про історію України ви йдете до усвідомлення людської спільноти в цілому.

Читати підручник Історія України Бурнейко 8 клас 2016 онлайн