Географія 8 клас Бойко 2016

Географія: підр. для 8 кл.

Geografiya 8klas Bojko 2016

Видавництво: Кам’янець-Подільський, Абетка рік

ISBN: 978-966-682-379-6

Курс цього року «Україна у світі: природа, населення» ви будете вивчати за допомогою підручника з географії для 8 класу Бойко. Опираючись на знання про материки та океани, населення різних країн світу ви будете знайомитись із рідною країною, як невід’ємною частиною спільноти держав світу. Тваринний світ, географічне розташування, геологічна будова, корисні копалини та особливості рельєфу, рослинний покрів, склад та характеристика грунтів, особливості клімату, структура внутрішніх вод – це ті географічні особливості, про які ви дізнаєтесь за період вивчення предмету географія України у навчальному році. Також вам стане відомо про те, яким чином між собою взаємодіють різні компоненти на тих чи інших територіях країни, про вплив людської діяльності на довкілля та про заходи потрібні для збереження природного багатства нашої країни.

Під час навчання ви ознайомитесь із процесами які відбуваються в Україні, як глобальні так і регіональні зміни у природі, суспільно-географічному положенні, та екології. Чим далі ви освоюватимете курс географії, тим більш чітким стане розуміння того як наша країна пов’язана із іншим світом, а що виокремлює нас серед європейських та світових країн.

Курс, що представлений до вашої уваги у підручнику у поєднанні з українською мовою, історією України та українською літературою становлять основу українознавчих предметів. Маємо щиру надію, що вивчення географії нашої країни буде і корисним і цікавим для вас.

Читати підручник Географія 8 клас Бойко 2016 онлайн

Скачати підручник в pdf Geografiya-8klas-Bojko-2016.pdf