Англійська мова 8 клас Кучма 2016

Англійська мова: підручник для 8 кл. (4-й рік навчання)

Anglijska 8 klas Kuchma 2016

Видавництво: Тернопіль, Навчальна книга - Богдан рік

ISBN: 978-966-10-4479-0

Із сторінок підручника для 8 класу з англійської мови Кучма 2016 ви дізнаєтесь багато цікавого і нового. Ви четвертий рік продовжуєте вивчати найпоширенішу мову світу.

За попередні роки ви почули та вивчили багато матеріалу про різні країни світу, про сім’ю, школу, друзів та інше. Також без сумніву зрозуміли важливість вивчення іноземної мови, яка є ключем, що відкриває двері у великий світ. То ж у четвертий рік навчання на вас чекає не менш цікава пізнавальна, а головне корисна інформація про США, Велику Британію та Україну. Про погоду, страви національної кухні, одяг, відпочинок та свята цих країн.

Наснаги у вивченні іноземної мови також додадуть вам матеріали, які ви знайдете на сторінках підручника, що покликані покращити ваші знання.

Читати підручник Англійська мова Кучма 8 клас 2016 онлайн

Скачати підручник в pdf Anglijska-8-klas-Kuchma-2016.pdf