Мистецтво 9 клас Гайдамака 2017

Мистецтво: підручник для 9-го кл.

Мистецтво 9 клас Гайдамака 2017

Автор: Гайдамака

Видавництво: Генеза, 2017

Предмет: Мистецтво

ISBN: 978-966-11-0842-3

Шановні учні та учениці 9-го класу!

Перед вами відкривається можливість продовжити ваше знайомство з різноманітними художніми стилями, течіями та напрямами, які впливали на розвиток творчої художньої діяльності. За допомогою підручника з Мистецтва для дев’ятого класу автора Гайдамака ви зануритеся у світ мистецтва ХХ та ХХІ століть, де познайомитеся з творами майстрів модерну та імпресіонізму, розмаїттям течій і напрямів модернізму та постмодернізму. Крім того, ви дізнаєтесь про захоплюючий світ екранних мистецтв, таких як кінематограф і телебачення, та їхню художню специфіку.

Сприйняття та інтерпретація найкращих зразків світового мистецтва допоможуть вам усвідомити його роль у житті, а також навчитися висловлювати власну позицію та ставлення до творів мистецтва. Рубрики підручника розширять ваші уявлення про шедеври світового мистецтва, представлені в певних художніх стилях чи напрямах, а також дадуть вам цікаву інформацію про досягнення в галузі мистецтва. Ми сподіваємося, що ви отримаєте справжнє емоційне задоволення, співаючи пісні та створюючи художні образи.

Читати підручник Мистецтво 9 клас Гайдамака 2017 онлайн