Хімія 11 клас Ярошенко 2011

Хімія: підручник для 11-го класу ЗНЗ (рівень станд.)

Хімія 11 клас Ярошенко

Автор: Ярошенко

Видавництво: Грамота, 2011

Предмет: Хімія

ISBN: 978-966-349-300-8

Ця учбова книжка є заключною у серії підручників, за допомогою котрих ви оволодіваєте вже протягом п’яти років предметними знаннями стосовно науки хімії. Сучасний побут та здоров’я людини немислимі без хімічних речовин. Те ж стосується й технічного прогресу та розгадок таємниць минулих століть.

Ваші пізнавальні інтереси рік тому визначались на користь нехімічного профілю навчання. Тому вам дається можливість опанувати хімію у якості загальноосвітнього предмету.

Протягом вивчення предмету хімії, ви набудете освіченості, компетентності, отримаєте необхідні знання, володітимете вміннями, дякуючи яким ви будете спроможні безпечно поводитись з різними видами речовин, мати розуміння прояву хімічних реакцій та утворення хімічних явищ, користуватись в буденному житті набутими хімічними компетенціями.

Читати підручник Хімія 11 клас Ярошенко онлайн