Англійська мова 5 клас Калініна

4 1 1 1 1 1

Англійська мова: підручник для 5 класу спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англ. мови

Англійська мова 5 клас Калініна

Видавництво: Київ, Генеза рік

ISBN: 978-966-11-0252-0

Любий друже!

Ти тримаєш у руках свій підручник з англійської мови для 5 класу. Зверни, будь ласка, свою увагу на його структуру. Він має сім великих тем, тобто розділів (Units), наприклад: “Твоя родина”, “Школа” і т.д. А кожний розділ для більш зручного користування розділено ще на шість частин, в залежності від тематики.

Перш ніж перейти до освоєння нового матеріалу ти будеш повторювати вивчену лексику та граматику за допомогою рубрики “Conversational Warm-up”, у якій розташовані приклади висловлювань. А для того, щоб навчитися гарно і правильно розмовляти, як справжні англійці — користуйся рубрикою “Pronunciation Warm-up”. Вона містить дуже багато віршів, які удосконалять техніку твого вимовляння.

Завдяки нашим заняттям ти познайомишся із дітьми Великобританії, США, Канади, Австралії та Нової Зеландіі. Anna, Svetlana та Helena стануть твоїми друзями, адже ти розмовлятимеш з ними англійською, гратимеш та дізнаватимешся цікаве про їх культуру. Разом ви побуваєте на Трафальгарській площі у столиці Англії, відвідаєте Нью-Йорк та вивчите деякі австралійські традиції. І тоді ти не тільки краще зрозумієш англійську лексику та граматику, а й подивишся на англійський світ у масштабі, усвідомиш, що англійська — це міжнародна мова.

Читати підручник Англійська мова Калініна 5 клас онлайн

Скачати підручник в pdf Anglijska-mova-5-klas-Kalinina.pdf