Захист Вітчизни 11 клас Пашко 2011

Захист Вітчизни для хлопців: підр. для учнів 11 кл. (рів. стандарту, академ. та проф. рів.)

Захист Вітчизни 11 клас Пашко

Автор: Пашко , Герасимів , Щирба , Фука

Видавництво: Астон, 2011

Предмет: Захист вітчизни

ISBN: 978-966-308-314-8

Значною мірою увагу буде приділено тактичній підготовці. Оволодіння цим необхідним навчальним матеріалом допоможе вам дізнатись інформацію стосовно обов’язків солдата та послідовності його дій в масштабі бою, також усвідомите нагальну необхідність наявності рубежу та часу, який відводиться на переведення власних засобів індивідуального захисту у «бойове» положення, дізнаєтесь про особливості дій солдата, що перебуває у складі бойових груп, усвідомите алгоритм дій відділення у дозорі та основних видах бою.

Впродовж практичних занять, котрі буде відведено для вогневої підготовки, ви опануєте прийоми стрільби з запропонованих видів стрілецької зброї та зрозумієте деякі тонкощі, котрі сприяють влучній стрільбі. Протягом подібних тренувань ви будете спроможні вдосконалити власні навички стрільби, безпосередньо дотримуючись усіх правил безпеки відповідно до її проведення.

Читати підручник Захист Вітчизни 11 клас Пашко онлайн