Фізика 10 клас Генденштейн

Фізика: підручник для 10-го кл. (рівень стандарту)

Фізика 10 клас Генденштейн

Видавництво: Харків, Гімназія рік

ISBN: 978-966-474-098-9

Даний підручник з фізики складено згідно чинної навчальної програми для учнів десятого класу стандартного рівня навчання (уроки проводяться двічі на тиждень).

Автори намагалися представити фізику, як загальнокультурну дисципліну, що впливає на усі сторони людського життя. У книзі подано безліч конкретних прикладів впливу та застосування законів фізики, історичних відомостей про фізичні відкриття та наочний опис фізичних досліджень.

Завдяки чіткій структурі підручника навчальний матеріал легше сприймається та розуміється школярами. У самому тексті ключові та головні думки виділені особливим шрифтом, а наприкінці кожного розділу та параграфу розміщено узагальнюючі висновки для повторення та конспектування матеріалу.

Виклад матеріалу відбувається у діалоговій формі, адже перед багатьма розділами ставляться питання, а відповіді даються лише у кінці.

Кожен параграф розрахований приблизно на один навчальний тиждень, тобто на два заняття.

Читати підручник Фізика 10 клас Генденштейн онлайн

Скачати підручник в pdf Fizyka-10-klas-Gendenshtejn.pdf