Філософія 10 клас Огнев`юк

Філософія. Історія філософії: підручник для 10-го класу (профільний рівень)

Філософія 10 клас Огнев`юк

Видавництво: Київ, Грамота рік

ISBN: 978-966-349-269-8

Дорогі десятикласники!

Ви є першими із тих, кому випала чудова нагода навчатися у школі, гімназії чи ліцеї за свідомо обраним профілем, та ставши на шлях пізнання і визначення головних життєвих орієнтирів. Навчаючись у середній школі ви першими будете отримувати філософські знання, а значить саме ви першими здобудете якісну та повну середню освіту. Зараз світом править Homo educatus - Людина освічена, яка має виділятися серед інших істот не тільки своїм рівнем знань, а й глибоким духовним світом, обсягом життєвих цінностей і пріоритетів, реальним усвідомленням наслідків своїх вчинків і їх впливом на сучасні та майбутні покоління. Не сумнівайтеся, що завдяки урокам філософії ви станете саме такою - абсолютно компетентною людиною.

Читати підручник Українська мова 10 клас Огнев'юк онлайн

Скачати підручник в pdf Filosofija-10-klas-Ognevjuk.pdf