Українська мова 10 клас Заболотний

Українська мова: підручник для 10-го кл. (рів. стандарту)

Українська мова 10 клас Заболотний

Видавництво: Київ, Генеза рік

ISBN: 978-966-11-0003-8

Дорогі учні десятого класу!

Перед вами підручник з української мови, який призначений для профільного засвоєння матеріалу на стандартному рівні. Під час занять ви будете поглиблювати та систематизувати набуті у минулих класах орфоепічні, фонетичні, лексичні, фразеологічні, морфологічні та стилістичні знання. Навчитеся правильно використовувати різноманітні мовленнєві засоби у повсякденному житті із врахуванням норм українського мовного етикету, побачите зв'язок мови із літературою, історією, математикою, біологією, географією та іншими шкільними дисциплінами. Ви насолодитесь самостійним дослідженням особливостей нашої мови, цікавим виконанням творчих завдань, процесом створення власних фраз, роботою з додатковою інформацією та захоплюючими подорожами такими рубриками, як: "Мовленнєва культура", "Моя сторінка" та "Ситуаційне мовлення".

Але перед тим, як приступити до вивчення нового матеріалу, будь ласка, ознайомтеся із узагальнюючими схемами в додатках, на яких зображено головну теоретичну інформацію курсу української мови із п'ятого до дев'ятого класу. Завдяки цьому матеріалу ви зможете краще зрозуміти навчальну програму десятого класу.

Читати підручник Українська мова 10 клас Заболотний онлайн

Скачати підручник в pdf Ukrmova-10-klas-Zabolotnyj.pdf