Інформатика 10 клас Ривкінд (рівень стандарту)

Інформатика: підручн. для 10-го кл. (рів. стандарту)

Інформатика 10 клас Ривкінд (рівень стандарту)

Видавництво: Київ, Генеза рік

ISBN: 978-966-11-0005-2

Даний підручник з інформатики для учнів десятого класу призначений для вивчення сучасних інформаційних систем і вдосконалення набутих практичних вмінь та використання їх у повсякденному житті. Завдяки навчальному матеріалу, що представлений у книзі ви станете не тільки освіченою, а й розвинутою людиною сучасного суспільства.

На уроках інформатики ви будете поглиблювати та вдосконалювати свої навички роботи з текстовою інформацією (Microsoft Word 2007 року), комп'ютерними презентаціями (Microsoft Power 2007 року), комп'ютерними публікаціями та відеофільмами. Крім цього ви дізнаєтеся, як користуватися поштою e-mail та глобальною мережею Інтернету, як інформаційно-комунікаційні технології пов'язані з іншими шкільними дисциплінами та як їх правильно використовувати.

Читати підручник Інформатика 10 клас Ривкінд онлайн

Скачати підручник в pdf Informatyka-stand-10-klas-Ryvkind.pdf або тут