Геометрія 10 клас Біляніна

Геометрія: підр. для 10 кл. (академічний рівень)

Геометрія 10 клас Біляніна

Видавництво: Київ, "Генеза" рік

ISBN: 978-966-11-0007-6

Із кожним днем розвитку науково-технічного прогресу змінюється характер вже існуючих професій та виникають нові, які вимагають ще більше людської уважності, зосередженості та кмітливості. Тому можна із впевненістю стверджувати, що головною метою шкільного навчання є розвиток логічного мислення школярів та засвоєння ними основних методів проведення наукових досліджень.

Звичайно, без математики виконати це завдання неможливо, адже вона є базовою дисципліною і основою для успішного вивчення більшості дисциплін різних галузей.

Пропонуємо вашій увазі новий підручник з геометрії для учнів десятого класу академічного рівня навчання, який покликаний донести навчально-практичні відомості про наш світ. Бажаємо вам успіхів у вивчення одного із особливих засобів його відображення - геометрії, як науки.

Читати підручник Геометрія 10 клас Біляніна онлайн

Скачати підручник в pdf Geometrija-10-klas-Biljanina.pdf