Географія 10 клас Паламарчук

Географія: підр. для 10-го кл. (профільний рівень)

Географія 10 клас Паламарчук

Видавництво: Київ, Генеза рік

ISBN: 978-966-11-0025-0

Ви тримаєте у руках зовсім новий підручник з географії для учнів десятого класу. Він є першим українським підручником, адресованим школярам профільного рівня навчання. Ця книга покликана допомогти познайомитися із сучасною географією суспільства, а саме - із всесвітньою соціально-економічною географією, яка із кожним днем стає все більш потрібною та інтегрованою.

Пригадайте, що економічна географія займається вивченням основних закономірностей розташування господарств на рівні країни, регіону та світу, пояснює причини того чи іншого людського розселення та використання у їхньому житті природних багатств. Соціальна географія вивчає конкретні життєві умови людей, особливості їх роботи та відпочинку, розвиток обслуговуючих сфер на усіх рівнях людського суспільства. Але економічні та соціальні проблеми дуже пов'язані між собою, тому вивчати ви їх будете разом на уроках географії.

Даний підручник містить у собі вступну частину та два основних розділи: загальна й регіональна соціально-економічна світова географія. Уся економіко-соціально-географічна інформація надається разом із реальними історичними, політичними, економічними, природоохоронними, соціокультурними, демографічними, етнографічними, статистичними та екологічними відомостями, завдяки чому ви зможете самостійно сформувати наукове уявлення про сучасний світ.

Читати підручник Географія 10 клас Паламарчук онлайн

Скачати підручник в pdf Geografija-10-klas-Palamarchuk.pdf