Біологія 9 клас Матяш

Біологія: підручник для 9-го кл.

Біологія 9 клас Матяш

Видавництво: Київ, Генеза рік

ISBN: 978-966-504-925-8

У попередніх класах вам було надано низку необхідних знань з біології рослин, бактерій, грибів та тварин. Цього ж року вам пропонується отримати безліч цікавої інформації стосовно природи людини, її організму та особливостей поведінки.

Ваш юнацький віковий період дорослішання є важливим у визначенні своїх професійних навичок, звідси зростає й прагнення самопізнання. А для цього потрібне здоров’я, щоб самовизначитись та самореалізуватись. Для того, щоб його зберегти, необхідно знати способи, як дотримуватись здорового образу в житті. Знання деталей та особливостей людської природи допоможуть краще ознайомитись з особливостями будови й функціонування організму кожної людини, та сприятиме його здоров’ю та довголіттю, допоможе правильно організувати життєвий устрій.

Засвоюючи подані знання, ви матимете змогу переконатись, якою коштовною та безмежною цінністю є ваше власне здоров’я. Воно є тим, що надає можливість людині працювати, вчитись, пізнавати краще свій внутрішній та оточуючий світ, займатися своїми улюбленими справами, одним словом, - жити. Самопізнання скорегує ваше уявлення про власні психофізіологічні можливості та надасть змогу визначитись більш конкретно з вибором профілю навчання, який буде наданий у старшій школі. Якщо біологія цікавить вас безсумнівно, то ви будете мати можливість більш розширено та поглиблено вивчити цей предмет у профілі біологічного спрямування.

Читати підручник Біологія 9 клас Матяш онлайн

Скачати підручник в pdf Biologija-9-klas-Matjash.pdf