Українська мова 8 клас Заболотний

Українська мова: підручник для 8 кл. (рос. мова навчання)

Українська мова 8 клас Заболотний

Видавництво: Київ, Генеза рік

ISBN: 978-966-504-754-4

Ви, котрий рік поспіль будете здобувати знання в області вивчення рідної мови. Наш упорядкований підручник стане надійним помічником у вивченні мови. Програмою з української мови для учнів 8 класів запропоновано вивчення нового розділу мовознавства – Синтаксису.

Ця наука уособлює в собі поняття про речення і словосполучення, їх складові та лексичне значення. З підручника ви довідаєтесь про те, що речення бувають односкладними і двоскладними. Дізнаєтесь, які розділові знаки потрібно застосовувати при звертанні, прямій мові та однорідних членах речення.

Кожен параграф підручника починається з невеличкого вступу. Він поверхнево знайомить учня з наступною темою. Далі учневі слід ознайомитись з теоретичними відомостями, обміркувати їх та переказати. Правила, які містяться у підручнику – потрібно зрозуміти та вивчити! Якщо весь теоретичний матеріал опрацьовано, то можна впевнено приступати до виконання вправ. Це розширить знання та вміння з рідної мови.

Читати підручник Українська мова 8 клас Заболотний онлайн

Скачати підручник в pdf Ukrmova-8-klas-Zabolotnyj.pdf