Німецька мова 8 клас Сидоренко

Німецька мова 8 клас Сидоренко

Видавництво: Київ, Інститут сучасного підручника рік

ISBN: 978-966-450-033-0

Дуже важливим аспектом при вивченні іноземної мови є допомога і підказка когось з твоїх друзів чи однолітків. Підручник з німецької мови базується на розмовному жанрі обох друзів Еріки й Тараса. Опрацювавши тему уроку за допомогою підручника, тобі легше буде сконцентруватись на уроці і ти будеш краще розуміти все те, про що говорить вчитель та твої друзі з підручника. Весь зміст книги побудований на листуванні двох школярів з України та Німеччини. Вони упродовж спілкування обговорюють теми культури, звичаїв та традицій українських та німецьких народів.

В підручнику налічується усього сім розділів. Перед початком кожного розділу міститься коротенький вступ, щоб діти могли якомога краще зрозуміти тему уроку. Також до кожного розділу підібрана низка завдань. Виконуючи завдання ти будеш усвідомлювати і вникати в суть тематичного розділу.

Залежно від кількості матеріалу, кожна тема займає дві, а інколи більше сторінок. Кожен урок позначений кольоровим маркуванням. Завдяки цьому ви зможете вправно орієнтуватись на сторінках підручника.

Читати підручник Німецька мова 8 клас Сидоренко онлайн

Скачати підручник в pdf Nimecka-8-klas-Sydorenko.pdf