Креслення 8 клас Сидоренко 2004

Видавництво: Школяр, 2004

Предмет: Креслення

ISBN: 966-7117-60-Х

У звичному повсякденному житті писемне спілкування є невід‘ємною цілою частиною нашого спілкування. Але багато років назад люди не вміли писати, а спілкувалися за допомогою графічних малюнків. В сьогоденні багато історичних пам‘яток підтверджують існування людей, які вміли за допомогою графічних зображень зобразити поді, які відбувалися, населення, яке жило в той час. Проте, через деякий відлік часу, люди навчилися детально володіти процесом зображення графічних малюнків. У цей час графічний малюнок дещо відрізнявся від попереднього зображення – це були плани будівель, храмів тощо. Усі античні храми, палаци наштовхують на, сучасних людей, на думку про те, що всі вони були виконані і спроектовані згідно графічних креслень.

Підручник з креслення, запропонований учням 8 класі допоможе вам освоїти ази графічних нанесень, побудови проектів тощо.

Читати підручник Креслення 8-9 клас Сидоренко онлайн