Історія України 8 клас Струкевич

Історія України: підручник для 8 кл.

Історія України 8 клас Струкевич

Видавництво: Київ, Грамота рік

ISBN: 978-966-349-136-3

Навчальний рік, який ви розпочинаєте буде особливо цікавим, оскільки ви будете вивчати дві історичні дисципліни – «Історію України» та «Нову Історію». На уроках історії ви дізнаєтесь, як боролися за свободу українські славні козаки та спробуєте уявити себе на їхньому місці. Зможете відчути усією душею, що Україна це справжня європейська держава. В підручнику ви також знайдете важкі та тривожні моменти, довідавшись про відсоток грабіжництва на Україні. А він досить значний.

Також ви поринете у ті часи, коли селянство та міщанство стало на бік українського козацтва. Самі будете розкривати внутрішніх та зовнішніх ворогів і спробуєте протистояти ним.

Довго тривала доба козацтва, зрештою вона зникла. Але залишила нам українцям невмирущий, незламний козацький дух!

Читати підручник Історії України Струкевич 8 клас онлайн

Скачати підручник в pdf Istorija-Ukrainy-8-klas-Strukevych.pdf