Географія 8 клас Дітчук 2008

Фізична географія України: підручник для 8-го кл.

Географія 8 клас Дітчук

Автор: Дітчук , Заставецька , Брущенко

Видавництво: Прем'єр, 2008

Предмет: Географія

ISBN: 966-685-191-1

Дорогі школярі! У молодших класах ви почали знайомитись з такою наукою, як географія. І вже, напевно, знаєте, що вивчає ця наука, які природні явища відбуваються на поверхні землі, вмієте користуватися географічними картами та атласом. У цьому ж навчальному році ви будете вивчати новий розділ географії. А саме, « Фізичну географію України». Завдання підручника - донести до учнів - восьмикласників суть та етапи формування держави, її географічне положення та геологічну будову. На уроках географії ви ознайомитесь з природними зонами України, її кліматичними умовами, тваринним і рослинним світом, що населяє нашу країну. Також, ви, особисто, зможете оцінити усю сутність і перевагу нашої Батьківщини, в порівнянні з іншими державами-сусідами, ознайомитись з її багатствами та неповторною красою.

Любіть Україну, охороняйте її надра, адже тільки від вас залежить яким буде майбутнє нашої держави сьогодні!

Читати підручник Географія 8 клас Дітчук онлайн