Українська література 7 клас Слоньовська

Українська література 7 клас Слоньовська

Видавництво: Київ, Освіта рік

ISBN: 978-966-04-0544-8

Перед вами новий підручник з української літератури, який було видано спеціально для учнів сьомого класу середніх загальноосвітніх навчальних закладів. У цьому році ви познайомитеся із геніальними літературними творами, що повністю відповідають вашому віку. Вони такі ж цікаві, як і у минулому році, але завдання трохи складніші від тих, які ви виконували у шостому класі.

Для того, щоб вам легше було зосередити свою увагу на головному матеріалі, у підручнику розміщені певні позначки. Тому, будь ласка, користуючись підручником розумійте символічні знаки та глибокий зміст наведених на його сторінках ілюстрацій.

Книга написана із урахуванням різного рівня підготовки та здібностей учнів. Відповідаючи на запитання різних груп, визначте, на які вам знаходити відповіді цікаво та легко, а на які дуже важко.

Під час читання літературних творів звертайте увагу на виноски, що позначені зірочками та пояснюють незрозумілі слова автора, а також знайомтеся із літератузнавчими статтями, які тлумачать маловідомі поняття. В кінці підручника ви знайдете літературний словник. Обов'язково користуйтеся ним і під час виконання домашнього завдання, і працюючи у класі. Тоді ви зможете впевнено вважати, що літературний курс сьомого класу приніс вам дуже велику користь, поглибивши вже набуті знання.

Читати підручник Українська література 7 клас Слоньовська онлайн

Скачати підручник в pdf Ukrliteratura-7-klas-Slonyovska.pdf