Німецька мова 7 клас Горбач

Німецька мова із задоволенням: підручник для 7-го кл. (друга іноземна мова)

Німецька мова 7 клас Горбач

Видавництво: Київ, Генеза рік

ISBN: 978-966-504-611-0

Вітаємо тебе із початком нового навчального року! У сьомому класі ти знову зустрінешся із головними персонажами нашого підручника з німецької мови — Роні Хубергом та його однокласниками. Вони навчаються у німецькій школі і будуть подорожувати разом з тобою казковими Німеччиною, Австрією та Швейцарією. Ці діти розкажуть тобі про свою школу, уроки, дозвілля, захоплення та головні життєві мрії. Також ти матимеш можливість зазирнути у світ прекрасної німецької літератури, познайомишся із життям і творчістю відомих казкарів братів Грім, дізнаєшся про “Казковий шлях” Німеччини та улюблені подорожі німців. Завдяки календарю весняних, літніх, осінніх та зимніх свят ти дізнаєшся про найбільші свята країн, у яких розмовляють німецькою мовою. Працюючи разом із групою під час виконання проекту ти зможеш самостійно втілити свої творчі задумки у життя.

Крім цього, підручник містить безліч чудових ідей, пізнавальні краєзнавчі відомості, змістовні реальні діалоги, віршики, жарти та загадки, які зроблять урок німецької мови не тільки корисним, але й цікавим для сприйняття учнем.

Читати підручник Німецька мова 7 клас Горбач онлайн

Скачати підручник в pdf Nimecka-mova-7-klas-Gorbach.pdf