Біологія 7 клас Соболь 2024

Автор: Соболь

Видавництво: Абетка, 2024

Предмет: Біологія

Матеріал, представлений у підручнику дає учням сьомого класу ґрунтовні знання про головні поняття будови та життєдіяльності організмів. Особлива увага звертається на особливості внутрішньої будови клітини кожного царства організмів: Бактерій, Рослин та Грибів. Завдяки принципу ступеневого розміщення нового навчального матеріалу, вже вивчений представляється на високому рівні. Через використання звичних суб'єктів навколишнього середовища, практичну мотивацію до занять, детальний підбір життєвих ситуацій, опис експериментів та пояснення ролі учених весь матеріал буквально оживає перед учнем: стає зрозумілим та цікавим. Усі питання та практичні завдання орієнтовані саме на школяра сьомого класу, завдяки чому стають корисними і приносять результат.

Читати підручник Біологія Соболь 7 клас онлайн