Німецька мова 2 клас Бориско

Німецька мова 2 клас Бориско

Видавництво: Київ, Грамота

ISBN: 978-966-349-368-8

Чи сподобалося тобі вивчати німецьку мову у першому класі разом із лялькою Мілею, братиком Максиком, сестричкою Лесею, кицькою Кітті та мишенятком Міккі? Пам'ятаєш, як вони вчили тебе вітатися, знайомитися, прощатися, розповідати про себе та свою родину? Ви разом гралися та вивчили букви німецької абетки. І тепер ти сам можеш читати, писати і рахувати.

У цьому році ти не тільки зустрінеш своїх старих друзів — Макса, Лесю, Кітті та Міккі, а й познайомишся із новими: дівчинкою Ганнусею, хлопчиком Марком, песиком Ханком, папугою Коко, хом'ячком Діскусом та зайчиком Хозі. Саме ці казкові персонажі допоможуть тобі майстерно оволодіти німецькою мовою. А от як бездоганно правильно вимовляти звуки, розкаже та покаже клоун Бобі.

Завдяки цьому підручнику ти дізнаєшся дуже-дуже багато нового про ігри, у які грають німецькі діти, що вони полюбляють, святкують та які тварини живуть у них вдома. Тепер ти сам зможеш розповідати про шкільні заняття, погоду і, навіть, вирішувати математичні задачі німецькою. А для того, щоб було легше запам’ятовувати нові слова, ми підготували веселі віршики, пісеньки та ігри. Слухаючи та повторюючи спеціальні записи на дисках ти навчишся правильному вимовлянню. А у робочому зошиті розміщені цікаві вправи, під час виконання яких ти будеш малювати, розфарбовувати, писати букви, словосполучення та речення. Із закінченням кожного розділу у тебе з'явиться нагода приймати участь у грі, змаганні та майструванні, що відокремлені одним завершаючим уроком. Не забувай користуватися словничком наприкінці книги, адже він містить важливі для запам'ятовування слова.

Якщо ти будеш розповідати своїм друзям та рідним про те, що нового вивчив з німецької, то вони, можливо, також захочуть приєднатися до тебе і разом пізнаватимуть цю прекрасну мову.

Пам'ятай, що знаючи хоча б одну іноземну мову, відкриваються грандіозні можливості у пізнанні світу. Тож не лінися, а завзято вчися! Бажаємо тобі успіхів!

Читати підручник Німецька мова 2 клас Бориско онлайн

Скачати підручник в pdf Nimecka-mova-2-klas-Borysko.pdf