Трудове навчання 6 клас Ходзицька

Трудове навчання 6 клас Ходзицька

Видавництво: Кам'янець-Подільський, Аксіома рік

ISBN: 978-966-496-276-3

Посібник узгоджено з програмою Міністерства освіти та науки України та виготовлено відповідним чином до сучасного Державного стандарту. Чотири розділи посібника навчать учнів з різними властивостями матеріалів, які мають рослинне походження, навчить технології використання вишивальних швів у вишивці, а ще він зберігає інформацію про основи проектування, техніки, технології домашнього господарства.

Навчання сумлінно досягати всіх поставлених перед собою цілей оволодіти різними видами праці, допоможе вам стати достатнім чином успішною людиною у своєму житті. Шостий клас допоможе тобі в вивченні предмету “Трудове навчання”. Ці уроки збагачені різними технологіями виготовлення виробів та цікавими практичними завданнями.

Читати підручник Трудове навчання 6 клас Ходзицька онлайн

Скачати підручник в pdf Trudove-6-klas-Hodzycka.pdf