Французька мова 6 клас Гандзяк

Французька мова 6 клас Гандзяк

Видавництво: Ірпінь, ВТФ "Перун" рік

ISBN: 966-569-122-8

Перед вашими очима відчинений посібник , який познайомить вас з надзвичайно красивим світом французької мови, котрою спілкуються ваші ровесники, які мешкають у країнах Франкофонії. Ви навчитеся вірно виказувати свої думки та грамотно володіти письмом на французькій мові, та ще ви ознайомитеся з французькою культурою, щоденним життям та їхніми традиціями.

Для створення доступного та простого за будовою для вас підручника, у якому використовується сучасна французька лексика та граматика, нам стали у нагоді багаторічний досвід роботи в українських школах та проходження стажування у школах Франції.

Основною метою створення цього підручника було зацікавити школярів, щоб вони розвинули бажання самостійно вивчати мову, для цього більша кількість вправ була розроблена для комунікативного спрямування діалогів та текстів.

Читати підручник Французька мова 6 клас Гандзяк онлайн

Скачати підручник в pdf Francuzka-6-klas-Gandzjak.pdf