Англійська мова 4 клас Кучма

Англійська мова: підручник для 4 класу (третій рік навчання)

Англійська мова 4 клас Кучма

Видавництво: Ірпінь, ВТФ "Перун" рік

ISBN: 966-569-089-2

Підручник “Англійська мова” для 4 класу складено згідно чинної програми Міністерства освіти і науки України з вивчення іноземної мови у загальноосвітніх навчальних закладах. У його структурі лежить ефективна теорія авторів про обґрунтоване вивчення англійської мови учнями початкових класів.

Посібник складається із тем, що об'єднані у розділи, кожен з яких абсолютно узгоджений із попереднім. Вагому роль у запропонованих завданнях та вправах грає мовний і мовленнєвий матеріал, що дає змогу цілісно формувати основні практичні комунікативні навички у школярів початкової школи.

Програма вивчення соціоспрямована і враховує індивідуальні та вікові особливості кожного учня.

Видання рекомендується використовувати учням четвертого класу, їх вчителям, батькам та методистам.

Читати підручник Англійська мова Кучма 4 клас онлайн

Скачати підручник в pdf Anglijska-mova-4-klas-Kuchma.pdf