Фізика і астрономія 11 клас Засєкіна 2019 проф

Фізика і астрономія: підр. для 11 кл. (профільний рів.)

Fizyka i astronomija 11 klas Zasekina 2019 prof

Видавництво: Київ, УОВЦ "Оріон"

ISBN: 978-617-7712-53-3

Шановні учні одинадцятого класу! В новому навчальному році ви вже завершуєте вивчення шкільних курсів фізики й астрономії, але все ж таки ці науки все ж таки супроводжуватимуть вас протягом усього життя. Адже сьогодні будь-яка галузь господарства (інформаційні технології, промисловість, медицина, сільське господарство) та навіть гуманітарна сфера безпосередньо пов’язані з цією наукою, оскільки вони використовують різне сучасне технологічне устаткування, автоматизовані пристрої тощо. В сучасному світі наукові дослідження та відкриття здійснюються не тільки в академічних установах, але й в компаніях та офісах, що належать до промисловості, медицини, сільського господарства. Сфери послуг та інших галузей. Сьогодні для розвитку нашої держави необхідні талановиті молоді люди, котрі рішучими кроками йдуть до своєї мети та досягають успіху, здатні до саморозвитку і до пошуків шляхів вдосконалення оточуючого світу, можуть вносити зміни, зіставляти та аналізувати, розв’язувати, працювати в команді. В майбутньому вам обов’язково знадобляться знання здобуті в старшій школі на уроках фізики та астрономії, а саме здатність до критичного і глобального мислення, вміння бачити проблему цілісно, в невідривному ключі з обставинами, пов’язувати та систематизувати події.

Читати підручник Фізика і астрономія 11 клас Засєкіна 2019 проф онлайн

Скачати підручник в pdf Fizyka-i-astronomija-11-klas-Zasekina-2019-prof.pdf