Літературне читання 2 клас Савченко 2012

Видавництво: Освіта, 2012

Предмет: Літературне читання

ISBN: 978-617-656-134-7

Як радісно, що відтепер, з початком нового навчального року, ми знову у школі. Чи сумував ти за учителями, однокласниками, новими підручниками та веселими шкільними заходами? Тож давай тоді приступимо до наших цікавих і захоплюючих занять.

Зверни, будь ласка, увагу на назву розділу та замислись над її значенням. Саме так звучить наша мова у твоїй школі.

Можливо, тобі доводилось чути крилатий народний вислів: “Слово до слова — зложиться мова”. Він означає, що мова — це результат мовленнєвої діяльності, яку здійснював народ протягом століть. Вона подібна безкрайньому морю, в яке тривалий час, буквально «стікалися» слова, вирази та особливості вимовляння.

Саме тому мова кожного окремого народу віддзеркалює його досвід, почуття, традиції та звички.

Читати підручник Літературне читання 2 клас Савченко онлайн