Інформатика 11 клас Руденко 2019

Інформатика: підруч. для 11 класу (проф. рівень)

Informatyka 11 klas Rudenko 2019

Видавництво: Харків, Ранок

ISBN: 978-617-09-5237-0

В цьому навчальному році ви вже одинадцятикласники і ви вже завершуєте вивчення основ шкільного курсу інформатики. Протягом навчання в школі ви вже досягли певного рівня знань з інформатики і ви вже здатні самостійно опановувати сучасні інформаційні технології. Інформатика недарма вважається дуже динамічною наукою. Можна сказати, що подальші напрямки та тепми її розвитку переважно визначаються рівнем підготовки людей, які мають високу кваліфікацію у цій галузі.

Протягом цього навчального року ви будете мати справу з новими програмними засобами, опануєте основи розробки найпростіших баз даних навчального призначення в середовищі Access, навчитесь створювати веб-сайти за допомогою використання систем керування вмістом, використовуючи засоби мови програмування Python та середовище програмування IDLE ви зможете реалізовувати базові алгоритми та створювати й налаштовувати програми за ними, освоїте головні етапи та методологію розробки програмного забезпечення тощо.

Читати підручник Інформатика 11 клас Руденко 2019 онлайн

Скачати підручник в pdf Informatyka-11-klas-Rudenko-2019.pdf