Захист Вітчизни 11 клас Гудима Щирба 2019

Захист Вітчизни: підручн. для учнів 11-го кл. (рівень стандарту)

Zahyst vitchyzny 11 klas Gudyma Shchyrba 2019

Автор: Гудима , Пашко , Герасимів , Фука , Щирба

Видавництво: Астон, 2019

Предмет: Захист вітчизни

ISBN: 978-966-308-752-8

Під час навчання в 11 класі ви далі будете вивчати предмет, який має назву «Захист Вітчизни». Пригадаєте вже набутті знання, дізнаєтесь багато нової інформації, опануєте корисні уміння та навички.

Особливу увагу вам необхідно приділити підготовці. Опанувавши даний навчальний матеріал, ви дізнаєтесь про те, які обов’язки мають солдати, та про послідовність їх дій у бою, зрозумієте всю важливість рубежу і часу переведення засобів індивідуального захисту в «бойове» положення, вивчите дії відділення в основних видах бою і дорозі.

На уроках, присвячених вогневій підготовці, ви навчитесь основам та прийомам стрільби, зможете стати влучними стрілками. Під час вогневих тренувань, ви повинні неухильно дотримуватись правил безпеки під час проведення стрільби, і тоді ви зможете удосконалити свої навички.

Читати підручник Захист Вітчизни 11 клас Гудима 2019 онлайн