Хімія 8 клас Бутенко 2016

Хімія: підручн. для 8-го класу (поглиблене вивчення хімії)

Khimija 8klas Butenko 2016

Автор: Бутенко

Видавництво: Гімназія, 2016

Предмет: Хімія

ISBN: 978-966-474-277-8

Спостерігаючи за тим, як відбуваються хімічні реакції і фізичні явища вам неодмінно спаде на думку, що для того аби краще пізнати світ, що нас оточує, вміти вирізнити з поміж інших шкідливі процеси, уникнути небезпеки, та використовувати необхідне для досягнення позитивного результату, нам потрібно проникнути в їх таємниці.

Зі сторінок підручника з хімії для учнів 8-х класів Бутенко 2016 ви дізнаєтесь про поняття: «молярна маса», «кількість речовини», «молярний об’єм газу», вивчите, які є класи сполук неорганічних речовин та дізнаєтесь про періодичний закон та періодичну систему елементів, винайденою видатним ученим Д.І. Менделєєвим. Вам стануть доступними знання про будову атомів та які типи хімічного зв’язку можуть бути між ними під час утворення молекул та кристалів.

Читати підручник Хімія 8 клас Бутенко 2016 онлайн