Фізика 8 клас Засєкіна 2016 поглиблене

Фізика: підручник для 8-го класу (поглиблене вивчення фізики)

Fizyka 8klas Zasjekina 2016 pogl

Автор: Засєкіна , Засєкін

Видавництво: УОВЦ «Оріон», 2016

Предмет: Фізика

ISBN: 978-617-7355-32-7

За допомогою підручника з фізики для 8 класу Засєкіна 2016 поглиблене ви продовжите вивчення цієї без сумніву цікавої науки. В доповнення до тих знань, які ви отримали під час вивчення природних явищ, котрі ви можете спостерігати у повсякденному житті у минулому році, ви познайомитесь із електричними та тепловими явищами. Структурно підручник поділений на два розділи. Кожний із них на початку містить короткий зміст матеріалу, що в ньому викладений, а для того аби впорядкувати та систематизувати вивчене, в кінці розміщено «Підсумки по розділу…» Кожний з розділів в свою чергу поділено на параграфи, на початку яких ви знайдете короткі рубрики «Пригадайте» та «Ви дізнаєтесь» призначені для того аби нагадати вам вивчене раніше та налаштувати вас на те, що ви будете вивчати у даному параграфі. Щоб зробити текст більш зручним для вивчення визначення, поняття та формули виділено кольором та шрифтом, а для кращого запам’ятовування в кінці параграфів містяться рубрики «Підбиваємо підсумки».

Читати підручник Фізика 8 клас Засєкіна 2016 поглиблене онлайн