Українська мова 8 клас Ворон 2016

Українська мова: підручн. для 8-го класу (російська мова навчання)

Ukrajinska mova 8klas Voron 2016

Видавництво: Харків, ФОЛІО

ISBN: 978-617-7012-30-5

У новому навчальному році ви відкриєте для себе нові багатства української мови разом з підручником для школярів 8-х класів з укр. мови (Ворон, Солопенко). Все те, що ви вивчили у попередні роки – значення частин мови, правопис та граматичні ознаки стане вам в нагоді при вивченні нових розділів мовознавства, пунктуації та синтаксису. Вам стане доступною можливість будувати словосполучення та цілі речення, правильно розставляючи розділові знаки.

Аби допомогти вам відновити в пам’яті отримані раніше знання та для того, аби краще зрозуміти новий матеріал, виконуйте спеціальні дослідницькі вправи та відповідайте на запитання, котрі знайдете на початку кожного параграфу. Приведені підказки допомагатимуть розібратись у складних моментах під час вивчення матеріалу теми, а правила вам доведеться вивчити на пам’ять. Розвивати логічне мислення ви зможете виконуючи мовні завдання, а для самостійної перевірки правильності виконання вправ у них містяться спеціальні ключі.

Читати підручник Українська мова 8 клас Ворон 2016 онлайн

Скачати підручник в pdf Ukrajinska-mova-8-klas-Voron-2016.pdf