Зарубіжна література 5 клас Ковбасенко 2005

Зарубіжна література: підручучник для 5 кл.

Зарубіжна література 5 клас Ковбасенко

Автор: Ковбасенко

Видавництво: Грамота, 2005

Предмет: Зарубіжна література

ISBN: 966-8066-67-7

Авторська концепція, яка лежить в основі підручника полягає у навчанні учнів мислити, аналізувати художні твори та відчувати слово серцем і душею. Саму тому тексти подано для читання не в уривках, а цілком. Скорочення ж деяких творів не впливає на зміст сюжетних ліній та авторський стиль.

Матеріал, що викладений у підручнику абсолютно узгоджений із новою чинною 12-річною програмою навчання.

Цікавими є питання для самоконтролю і практичні вправи, адже вони ураховують вікові особливості дітей і змінюють свій характер, ускладнюючись протягом року. Так, у першому розділі вони складені у формі гри, а у останньому — передбачають глибоке розуміння твору, вміння аналізувати та творчо опрацьовувати матеріал.

Твори для позакласного читання містяться у підручнику для допомоги вчителю організування роботи у залишковий час.

Читати підручник Зарубіжна література 5 клас Ковбасенко онлайн