Образотворче мистецтво 1 клас Калініченко

Видавництво: Київ, "Освіта"

ISBN: 978-617-656-100-2

Для учнів!

Дорогий друже! Ти читаєш підручник, разом з яким ви відвідаєте казковий та прекрасний край образотворчого мистецтва. Фея, яку звуть Гармонія візьме тебе за ручку та поведе стежинами живопису, скульптури та графіки, вона допоможе навчитися бачити та відчувати серцем усю красу малюнку. Тобі сподобається і ти сам захочеш створити живописний шедевр, який передасть усю глибину твоєї душі та натури. Це буде зовсім неважко, адже ми разом навчимося красиво та майстерно малювати. Тож бажаємо тобі успіхів та натхнення!

Для батьків та вчителів!

Шановні вихователі дітей! Тепер хочеться звернутися і до вас. У цьому підручнику розташовано багато корисних навчальних текстів для учнів, але діти ще зовсім малі і не вміють читати. Тому просимо допомогти їм зрозуміти і розібратися у текстах. Крім того, посібник містить репродукції картин, фотографії та інші учбові малюнки, суть яких школяр може не уловити, тому вчитель повинен роз’яснити їх зміст.

Під час занять викладач має надати чітке розмежування різних типів художнього мистецтва, а першокласник, у свою чергу повинен вибирати ту практичну вправу, яка йому до вподоби. Не забувайте, що саме від ваших ретельних зусиль залежить погляд та відношення дитини до мистецтва протягом усього життя. Хай щастить!

З повагою та найкращими побажаннями.

Читати підручник Образотворче мистецтво 1 клас Калініченко онлайн

Скачати підручник в pdf Obrazotvorche-mystectvo-Kalinichenko-1-klas.pdf